Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

VÁGNER POOL

Pro VÁGNER POOL, největšího výrobce, dovozce a distributora bazénové technologie a příslušenství v ČR, jsme zajišťovali poradenství při tvorbě nového webu a prováděli optimalizaci pro jeho umístění na předních stranách vyhledávačů.

Výsledkem bylo 16ti násobné zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů, téměř trojnásobné zvýšení celkové návštěvnosti a stovky nových poptávek z internetu během 12 měsíců. Nová webová prezentace umožnila VÁGNER POOLU zlepšit rozsah a kvalitu služeb pro obchodní partnery a odběratele (B2B eshop) a zároveň nově oslovit koncové zákazníky (B2C), kteří produkty využívají. Ti nyní na webu naleznou kompletní porfolio produktů, rady a tipy pro jejich bazény a zároveň si snadno najdou a osloví prodejce ve svém okolí, který jim potřebné služby či zboží dodá. 

VÝSLEDKY
Cíl
Použitelnost webu výrazné zlepšení
Konverze webu výrazné zlepšení
Návštěvnost SEO nárůst o 1600%
Návštěvnost celkem nárůst o 180%

Detail

Služby zahrnovaly konzultaci pro tvorbu nového webu z hlediska koncepce, informační architektury a SEO optimalizace. Jedním z našich doporučení bylo cílit web nejen na obchodní partnery ale také využít jeho potenciál pro oslovení a edukaci koncových zákazníků. Klient doporučení realizoval a ještě rozšířil nabídku pro koncové zákazníky o možnost zaslání poptávky z webu přímo svým prodejcům a obchodním partnerů. Stovky nových poptávek z webu během následující sezóny potvrdily správnost této koncepce. SEO, tedy zvýšení pozic webu ve vyhledávačích, jsme zajistili optimalizací zdrojového kódu, bohatým obsahem webu a budováním kvalitních odkazů z webů s podobnou tématikou, včetně webů distributorů a obchodních partnerů klienta. Pro nový web jsme vytvořili též texty, které vycházejí ze sofistikované analýzy klíčových slov a využívají terminologii, kterou používají koncoví zákazníci při hledání produktů a služeb klienta.

 • Konzultace pro tvorbu nového webu
  Konzultace pro tvorbu nového webu
  Konzultace pro tvorbu nového webu
 • Copywriting
  Copywriting
  Copywriting
 • Optimalizace vyhledávačů Seznam a Google
  Optimalizace vyhledávačů Seznam a Google
  Optimalizace vyhledávačů Seznam a Google
 • Budování zpětných odkazů
  Budování zpětných odkazů
  Budování zpětných odkazů
 • Web analytika
  Web analytika
  Web analytika