Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

Uklizený dům

Společnost Uklizený Dům se zabývá komplexními úklidovými službami komerčních i obytných budov spolu s profesionální úpravou a renovací podlahových materiálů.

Tento obor obsahuje specifické výzvy, mezi které patří například mix B2B
i B2C u cílové skupiny zákazníků, vysoká konkurence u úklidových služeb, nebo třeba nízké povědomí o odbornosti a výhodách služeb renovací podlahových povrchů.

Pro Uklizený Dům zajišťujeme již několik let kontinuální online aktivity pro celkové posílení běhu a růstu firmy. Spolupráce zahrnuje kampaně ve vyhledávací i obsahové síti, rozvoj obsahové stránky webu, optimalizaci pro vyhledávače, tvorbu microsite a v posledním roce i spuštění zcela nového webu a přidruženého eshopu na úklidové pomůcky.

Výsledkem je průběžné zvyšování provozu a výkonu webu, který od roku 2012 meziročně dosahuje 20 – 50% nárůst v návštěvnosti a online poptávkách z webu.

VÝSLEDKY
Cíl
Mezir. nárůst provozu 27 %
Mezir. nárůst online objednávek 29 %
Podíl online poptávek z kampaní 60 %

Detail

Se společností Uklizený dům spolupracujeme již od roku 2012. Začali jsme optimalizací webu z hlediska jeho struktury a navigace a dále pak úpravou jeho obsahu pro lepší uživatelskou přívětivost a lepší dohledání vyhledávači. V té době jsme tak nasadili první výkonnostní reklamu ve vyhledávačích Google a Seznam.

V průběhu spolupráce jsme zvětšovali objem a záběr kampaní, které se díky dobré a dlouhodobé optimalizaci staly největším
a nejkonverznějším zdrojem provozu. Ke kampaním ve vyhledávání jsme nasadili i bannerový remarketing pro posílení efektu ostatních placených zdrojů provozu.

V roce 2013 byl projekt rozšířen o tvorbu microsite zabývající se pouze službami vyklízení a pronájmu kontejnerů. Během roku 2015 prošel změnou i celý hlavní obsahový web. Klient rozšířil své působení na online prodej úklidových pomůcek díky připojení eshopu k webu zaměřenému na poskytování služeb.

 • Kampaně ve vyhledávání
  Kampaně ve vyhledávání
  Kampaně ve vyhledávání
 • Bannerový remarketing
  Bannerový remarketing
  Bannerový remarketing
 • Nový web
  Nový web
  Nový web
 • Copywriting
  Copywriting
  Copywriting
 • SEO
  SEO
  SEO
 • Microsite na vyklízecí služby
  Microsite na vyklízecí služby
  Microsite na vyklízecí služby
 • Web Analytika
  Web Analytika
  Web Analytika